071 | Dáma s černým šálem
Sýkora Gustav
1889 - 1966
- sale price: 48 000 CZK
- Sale Exhibition February 2015
Your limit is on demand. The limit can be raised.>
65,5 x 50 cm; olej; papír na lepence nedatováno; kolem roku 1930; signováno vlevo dole G. Sýkora.